Bezpieczne oraz skuteczne leczenie kanałowe na terenie Wrocławia

Oferta z zakresu stomatologii estetycznej w znajdującym się we Wrocławiu gabinecie Witadent jest z chęcią wykorzystywana przez osoby, które zamierzają mieć nie tylko zdrowe zęby, lecz też świetnie się prezentować. Wszystkie zabiegi jak na przykład wybielanie zębów wrocław zrobione są przez ekspertów, którzy zawsze dostosują cykl zabiegów do kondycji zębów pacjenta. Poszczególne zalecenia i przebieg zabiegów omówione są ze stomatologiem, by klient lub pacjentka mieli pewność, że są zdecydowani na właściwe leczenie.

Poza wybielaniem można zapisać się na: nakładanie licówek kompozytowych oraz pełnoceramicznych, nakłady koronowe i korony z przeróżnych materiałów, usunięcie osadu nazębnego, usunięcie kamienia nazębnego z polerowaniem, fluoryzację kontaktową lub wykonywanie wkładów z włókna szklanego. W wypadku wybielania zębów zastosowana jest metoda nakładkowa albo przy zastosowaniu lampy beyond whitening. Chorzy najczęściej decydują się też na wybielanie zębów martwych, bo często zęby po leczeniu kanałowym mają innego rodzaju odcień. Za każdym razem technika wybielania dostosowana jest do oczekiwań chorego oraz jego stanu uzębienia. Pacjent jest poinformowany o tym, że podczas wybielania nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może przyjmować preparatów przeciw nadkwasocie żołądka.

Zalecane jest także powstrzymanie się od używania innych środków wybielających. W czasie, gdy założone są szyny trzeba unikać picia oraz jedzenia. Dostosowanie się do zaleceń oddziałuje na efektywność leczenia. Zastosowane w Witadent techniki wybielania są bezpieczne. Jedynie powinny ich się wystrzegać kobiety ciężarne i karmiące piersią. Wybielanie nie wpływa na kondycję szkliwa oraz nie stwarza niebezpieczeństwa powstania próchnicy. Przed zabiegiem usunięty jest kamień nazębny, jak i wypełnione są ubytki próchnicowe. Dzięki temu zęby klienta są w doskonałym stanie.

Dodaj komentarz