Bieżąca mapa zachorowań na COVID – 19

Aktualna mapa przypadków zakażenia na COVID – 19 podana jest na portalu dla pacjentów onkologicznych Zwrotnik Raka. Choroba w szybkim tempie rozprzestrzenia się na całym świecie, w tym też na terenie Polski. W związku z tym nie jest czymś dziwnym, że osoby z grup zagrożonej mają przedstawiane informacje systematycznie. A0 to właśnie do takiej grupy wliczają się osoby chorujące na nowotwory. Za pomocą aplikacji ArcGIS możliwe jest sprawdzanie statystyk zarażonych chorych w konkretnych państwach oraz kontynentach.

Z mapy można skorzystać bez trudności, gdyż jest przejrzysta, a w jej lewym górnym rogu umieszczony jest button, umożliwiający przybliżanie i oddalenie widoków. Przedłożona mapa zachorowań na koronawirusa aktualizowana jest kilka razy w ciągu dnia. Z tego powodu internauci, którzy na nią zajrzą mają gwarancję, że otrzymują wgląd do jedynie rzetelnych treści. Na mapie uwzględniane są tylko oficjalnie potwierdzone jednostki. Można też sprawdzać liczbę pacjentów, jacy powrócili do zdrowia, jak i liczbę osób zmarłych. Każdy ma okazję więc sprawdzić, gdzie występuje COVID – 19 oraz obeznać się z dokładnymi danymi statystycznymi. Na dodatek, osoby korzystające z portalu mogą przeglądać zakładkę koronawirus a nowotwór.

Dzięki temu są poinformowani, jak mają codziennie postępować, by uniknąć możliwości zachorowania. Odczytując mapę regularnie można zobaczyć, gdzie w Europie jest najwięcej chorujących. W dodatku, można też ocenić jak sytuacja prezentuje się na całym świecie. Niestety, aktualnie koronawirus pojawił się już na całym świecie.

Zaktualizowana mapa, według kolejnych parametrów wskazuje, że na całym świecie zachorowało już ponad pół miliona ludzi, a liczba zgonów w wyniku koronawirusa to mniej więcej 25 tysięcy. Ozdrowiało mniej więcej 125 tysięcy osób. Liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce to ponad tysiąc dwieście osób. Statystyki trzeba sprawdzać systematycznie, gdyż dynamicznie ulegają zmianom.

Dodaj komentarz