Bogata oferta zajęć tanecznych w studio tańca AD

Wszechstronna oferta zajęć tanecznych w szkole tańca AD obejmuje zajęcia zorganizowane zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Każdy, kto chciałby się rozwijać ruchowo i tanecznie może zobaczyć, co jest do wyboru. Program szkoła baletowa dla dorosłych opracowany jest pod względem poziomu zaawansowania uczestników zajęć. To daje szansę poczuć im się komfortowo. Szczegółowy rozkład zajęć wraz z ich opisem umieszczony jest na witrynie www. Można na niej również zobaczyć, że są zajęcia prowadzone indywidualnie.

Oferta szkoły tańca rozszerzona jest także o prezentacje z tańców, jakie mogą być opracowane na 18tkę, bądź jako pokaz na zabawę weselną. W spokojnej atmosferze każdy może rozwijać własne zdolności taneczne. Nie ma znaczenia, czy są to zajęcia dla dzieci, czy treningi dla dorosłych. Jeśli ktoś chce wyćwiczyć własne kompetencje taneczne to może wpisać się na zajęcia indywidualne. Na dodatek na zajęcia mogą także zapisać się osoby, które chcą się nauczyć pierwszego tańca. Jeśli ktokolwiek poszukuje oryginalnego podarunku dla najbliższych, to może zdecydować się na zajęcia w ramach urodzin.

Studio tańca zajmie się także zorganizowaniem urodzin dla dzieci, pełnych ruchu oraz interesujących zajęć z animatorem. W propozycji umieszczona jest również opcja przygotowania wieczoru panieńskiego, jaki zostanie zapamiętany na długo. Każdy, kto zastanawia się nad tym, by wynająć salę, też ma taką możliwość. Wystarczy, że omówi wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami szkoły tańca. Szczegółowy cennik dostępnych świadczeń podany jest na stronie internetowej. Na treningi można umówić się dzwoniąc albo za pomocą formularza kontaktowego.

Wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, by każdy miał okazję się czuć komfortowo. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. Każdy, kto chciałby się rozwijać na wielu płaszczyznach, musi zapisać się na treningi właśnie w tym miejscu. O tym, jak sporo dzieje się w studio tańca AD można dowiadywać się z kategorii Aktualności na stronie www.

Dodaj komentarz