Dekoracyjne panele korkowe

Designerskie panele z korka produkuje marka Korex. Określone produkty można nabywać za pomocą strony online wskazanej firmy. Każdy produkt opisany jest szczegółowo, wraz z parametrami. To pozwoli wytypować materiał stuprocentowo dopasowany do wymagań. Dokładne rozmiary każdego korka sprawią, że można go później świetnie wykorzystać.

Zaoferowane arkusze z korków pokryte są klejem, dodatkowo zabezpieczanym folią. Z tego względu dostarczone zostaną bez śladu najmniejszych zniszczeń. Samoprzylepne korki są też bardzo proste w zastosowaniu. Wystarczy ściągnąć folię z płytki, a także odłożyć ją w przeznaczone miejsce. Wykorzystany klej jest bezwonny oraz prędko wysycha, czyli nikomu nie będzie szkodzić. Krawędzie wybranych korków z oferty https://korkgeschaft.de są wyszlifowane pod kątem 45 stopni, by doskonale były dostosowane do konkretnych elementów w jakich zostaną wykorzystane.

Ozdobne arkusze korkowe nadają się do zastosowania w biurowcach, szkołach, przedszkolach, bądź pozostałych punktach, w których liczy się wysublimowane zagospodarowanie przestrzeni. Designerskie korki dostępne są w kolorze czarnym albo naturalnym. W wypadku jakichś pytań można skontaktować się z ekspertami z Korex, którzy objaśnią dowolne wątpliwości. Na dodatek, warto sprawdzić, co robi Korex w mediach społecznościowych. Można również sprawdzać, jakie Do It Yourself z korka wykonują osoby na całym świecie i zainspirować się nimi. Na stronie online firmy można także obeznać się z pozostałymi propozycjami firmy, odnoszącymi się do wykorzystania korków a także dodatkowych gadżetów. Ozdobne korki o wiele częściej znajdują zastosowanie w salonach. Dostępne są w bogatej propozycji barw oraz faktur. Dlatego też można je wpasować w klimat każdego pomieszczenia. Ściana z korków jest nie tylko nietuzinkowa, ale będzie także uodporniona na brud, jak i cieplejsza. Aranżacyjne arkusze korkowe Korex udostępnione są w korzystnej cenie, co także motywuje do zakupu.

Dodaj komentarz