Dekoratorska i solidna ceramika włoska

Dystrybucją dekoratorskiej i solidnej ceramiki włoskiej zajmuje się punkt sprzedaży Sekret Elegancji. Efekt płytek, jaki można uzyskać to: marmuropodobne, podobne do kamienia, płytki przypominające beton, gres podobny do drewna oraz w klimacie loftowym. Oznacza to, że niezależnie, czy ktoś poszukuje czegoś w designie w większej mierze klasycznym albo może nowoczesnym, odnajdzie cokolwiek pod własne gusta. Kiedy zaś niekoniecznie jest się zdecydowanym, to na stronie sklepu można przejrzeć wybrane projekty albo umówić na skonsultowanie z wykwalifikowanymi ekspedientami ze sklepu. Zapewnione zaś jest to, że dobierając wybrane płytki włoskie ich sposób wykonania będzie nie do podważenia.

Płytki przypominające marmur zaliczają się do najbardziej popularnych. Marmur to materiał kojarzący się z ekskluzywnością i wyszukanym stylem. Dlatego opłaca się dobierać tego typu płytki, o ile zbliżone rezultaty chce się otrzymać w konkretnych pomieszczeniach. W asortymencie galerii włoskich płytek Sekret Elegancji można liczyć na spory wybór rodzajów płytek, w licznych opcjach wybarwienia oraz stylistycznych. Płytki przypominające naturalny kamień rekomendowane są głównie do wnętrz zaaranżowanych nowocześnie. Dostępne są też płytki ceramiczne imitujące beton, jakie rekomendowane są do pomieszczeń w klimacie industrialnym.

Minimalizm oraz prosta struktura sprawiają, że płytki z tej kategorii sprawdzają się także w pomieszczeniach stylizowanych minimalistycznie. Płytki betonopodobne wskazują wyglądem oraz strukturą zrobioną z prawdziwego betonu ścianę lub podłogę. Tego typu kafel modny jest już od kilku lat oraz nic nie wskazuje, że miałoby się to zmienić. Do niebanalnych rozwiązań w katalogu wlicza się gres przypominujący drzewo. Płytki ceramiczne tego typu przeznaczone są do wykończenia posadzek zarówno w mieszkaniach stylizowanych klasycznie, ale też nowocześnie. Bardzo przypominają one strukturę i wybarwienie drzewa, a to klient zadecyduje jaki konkretnie typ wyselekcjonować.

Dodaj komentarz