Doświadczeni eksperci od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Doświadczeni specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. proponują całodobowe pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie https://truckoponypoznan.pl/ realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż wybranych opon rolniczych, naprawę opon metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką klasyczną albo proszkową, jak i weryfikację ciśnienia w oponach.

Jeżeli natomiast uszkodzenia opony w ciężarówce są duże, można w serwisie od razu kupić nowe opony i skorzystać z usługi ich założenia przez specjalistów. Opony będą dobrane wzorowo do wszystkich ciężarówek lub naczepy. Jeśli więc tylko kierowca na trasie ma problem z ogumieniem, musi skontaktować z serwisem. Im szybciej opony będą naprawione lub wymienione, tym lepiej wpłynie to na renomę przewoźnika.

Numer podany jest na stronie internetowej, wobec czego nikt nie będzie mieć trudności z nawiązaniem kontaktu. Mobilny serwis dla ciężarówek proponuje też: naprawy mechaniczne w pełnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do odpowiedniego warsztatu. Naprawa lub zmiana opon to specjalność wskazanej firmy. Wyważanie kół również zrobione jest tak szybko jak to możliwe. Opłaca zapoznać się ze stroną serwisu, aby nabrać przekonania do oferowanych usług.

Opony w tirach narażone są na duże obciążenia, a ich reparacja może być skomplikowana. Nie ma nazbyt wiele zakładów stacjonarnych zajmujących się wymianą opon w ciężarówkach. Dlatego możliwość zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby osób czymś atrakcyjnym. Duża wiedza, zdolności ekspertów a także indywidualne podejście do zgłaszanych usterek przyczyniają się do tego, że firma jest polecana wśród kierowców tirów.

Dodaj komentarz