Ekspert SEO posiadający bardzo duże doświadczenie

Kris Gomula to konsultant SEO mający bardzo duże lata praktyki. Do tej pory zatrudniony był on w agencjach na terenie Europy oraz w Ameryce Południowej. Consultor SEO jaką prowadzi oferuje zleceniodawcom pozyskanie nad wyraz dobrych efektów, z uwagi na to, że wdrożenie i rozwijanie, a także koordynacja działań w sieci nie mają dla niego jakichkolwiek tajemnic. Polski ekspert posługuje się językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim oraz hiszpańskim.

W związku z tym może udzielać pomocy zleceniodawcom nie tylko z Chile, lecz także z pozostałych państw. Za każdym razem ma do zaoferowania wielokierunkowe rozwiązania Search Engine Optimization, zapewniając zleceniodawcom zwiększony ruch na witrynie biznesu lub innej profesji jaką prowadzą. Kris Gomula ma wykształcenie na równi w kierunku projektowania stron internetowych, jak i marketingu wraz z zarządzaniem. Można liczyć na to, że ekspert będzie zajmować się nie tylko Search Engine Optimization, lecz też reklamą, albo ulepszeniem budowy konkretnej witryny, by nawigacja była łatwiejsza. To spowoduje, że użytkownicy, którzy znajdą się na konkretnej stronie będą w większej mierze zmotywowani do kupowania konkretnych towarów, zagłębiania się w treść artykułów, skorzystania z konkretnych świadczeń, czy też zaglądania na dalsze podstrony i polecenia danej witryny pozostałym osobom, jakie należą do grupy docelowej.

Sfery prosperowania Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, audyty SEO, doświadczenie użytkowników, UI, content marketing, optymalizacja konwersji, kampanie AdWords, e – mailowe kampanie marketingowe, kampanie wykorzystywane w social mediach, analityka www. Dzięki umiejętnościom wskazanego eksperta można de facto odkrywać potencjał danej witryny. W związku z tym, o ile ktoś poczuje, że jego witryna wymaga pomocy, ma niewiele wyświetleń lub jego efekty sprzedażowe nie są zadowalające, to powinien decydować się na nieodpłatny audyt od Krisa Gomuli. Po jego wynikach a także po zapoznaniu się ze stylem wykonywania obowiązków specjalisty Search Engine Optimization z pewnością zdecyduje się na współpracę.

Dodaj komentarz