Firmy korzystające z świadczeń firmy BIOS

Firmy robiące użytek z usług firmy BIOS to wiele podmiotów. Są to: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie, obiekty użyteczności publicznej.

Usługi zwalczanie pluskiew dedykowane są także dla klientów indywidualnych. Każda z nich każdorazowo wykonana jest skutecznie i bezpiecznie. Doświadczenie pokazuje, że usługi dezynfekcji, związane z dezynsekcją oraz usługi deratyzacji przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej realizowane aniżeli dla klientów prywatnych. Przyjazne dla środowiska, skuteczne i bezpieczne – pozwolą pozbyć się gryzoni. oddziałują na czystość w zakładzie pracy czy umożliwiają poradzić z efektami zalania domu.

Eksperci z BIOS biorą udział w kursach, dlatego zawsze realizują wszystko na najwyższym poziomie. Cennik ustalany jest indywidualnie. Od dwóch dekad BIOS utrzymuje pozycję lidera w branży. Każda dezynfekcja przywróci czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. Jeśli natomiast zleceniodawca prywatny lub biznesowy będzie zmagać się ze szkodliwymi insektami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Katalog świadczeń obejmuje też odszczurzanie.

Wszyscy specjaliści znają sposoby dotyczących określonych zakresów i usługi realizują na wysokim poziomie. W ofercie dodatkowo znajdują się: usunięcie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie i zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie budynków. Alergeny usuwane są przy użyciu innowacyjnej techniki Allergoff PRO. To pozwala wyciszyć alergeny kurzu. Jest to efektywne nawet na 6 miesięcy, co jest znaczące dla alergików. Nic dziwnego, że liczba zleceniodawców wzrasta.

Dodaj komentarz