Gadżety z nadrukiem sitodrukowym, idealnie nadające się do celów reklamowych

Akcesoria z nadrukiem sitodrukowym, świetnie sprawdzające się w celach reklamowych są jedną z osi prosperowania firmy Terraprinting. Zwykle kupujący decydują się na to, żeby nadruki te były zrobione na torbach. Nadruki robione na torbach za pomocą sitodruku są nie tylko efektywne, ale także solidne. Te gadżety udostępnione są w korzystnych cenach. Co ważne, torby podczas użytkowania będą uodpornione na działanie promieni ultrafioletowych oraz na wodę. Wykonywane są średnie oraz duże nakłady, przy wykorzystaniu karuzeli ręcznych i półautomatycznych.

Cena wyznaczana jest indywidualnie i oddziałują na nią: nakład, liczba barw w projekcie, wymiar nadruku a także projekt graficzny. Tuż po tym, jak klient udzieli specjalistom z drukarni dokładnych wiadomości w temacie zamówienia, dobiorą oni: adekwatną technikę wykonania, typ farby oraz podłoże. Propozycja usług firmy poza torbami obejmie też drukowanie naklejek techniką sitodruku. Naklejki sitodrukowe podobnie mogą być używane w celach marketingowych. Używa się ich chociażby dając na różnego rodzaju akcjach promocyjnych. W ramach świadczeń Terraprinting można zdecydować się również na specjalne naklejki wielkoformatowe. Są one wydrukowane na ploterach solwentowych. Wykorzystuje się je szczególnie do druku fotografii a także nadruków reklamowych. Z tego względu technikę tę stosuje się dla zleceniodawców, jakim będzie zależało na uzyskaniu wielobarwnych prac, jak na przykład folie na witryny sklepowe.

Drukowane naklejki mogą być docięte w dowolnym ułożeniu. Finalny nadruk można jeszcze zabezpieczyć laminatem. Zaprezentowanej firmie można ufać, gdyż Terraprinting to marka z Zielonej Góry mająca do zaoferowania wysokiej jakości nadruki na ubraniach oraz akcesoriach marketingowych. Domeną firmy są: znakowanie koszulek, nadruki na kubkach oraz na torbach. Wykorzystanie sitodruku wpływa na to, że oferta jest atrakcyjna.

Dodaj komentarz