Godna zauważenia wariacja na temat popularnego drinka Aperol Spritz – Ramazzotti Spritz

Aperol to trunek, jaki już od jakiegoś czasu nie ma sobie równych. Szczególnie pośród pań, o wygórowanych preferencjach odnośnie smaku alkoholi. Warto w takim razie wiedzieć, że pojawiła się propozycja dla fanów Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na blogu Tragos Del Mundo można odnaleźć cały sposób przygotowania. I przekonać się, że zrobienie nie jest trudne. Tuż pod przepisem znajdują się także odwołania do następnych trunków, o zbliżonych walorach posmakowych.

Z tego względu warto zajrzeć pod adres https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ i nabrać przekonania, że pojawiło się coś równie pysznego jak modny Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym posmaku i kojącym aromacie. Jest to napój lżejszy, a więc smakuje zwłaszcza w upalne wakacje. Interesująca formuła bazuje na walorach smakowych hibiskusa i kwiatu pomarańczy. Jest to faktycznie niebanalne zestawienie smakowe. Koktajl ten perfekcyjnie zastępuje Aperol. Wielbiciele słodszych a także musujących napojów nie zawiodą się, gdy posmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia niezbędne są: Ramazzotti, woda gazowana, hibiskus oraz spora porcja lodu.

Sporządzenie nie jest skomplikowane a także nie zabierze sporo czasu. Do sporej szklanki wsypuje się lodu. W następnej kolejności jedną trzecią szklanki trzeba uzupełnić różową przystawką Ramazzotti. Do kieliszka dolewa się ulubione wino musujące. Na końcu, całość dekoruje się paroma liściami mięty. Otrzymany smak jest szczególnie odświeżający. Miłośnicy niezbyt mocnych trunków zaakceptują taką propozycję. Tym bardziej panie, dla których liczy się to, by posmakować czegoś delikatnego, a zarazem odżywczego. Nie da się ukryć, że Ramazzotti Spritz to doskonała alternatywa na wieczór w gronie przyjaciółek lub na spotkanie towarzyskie w gorący dzień. Pewne jest, że jeśli ktokolwiek raz posmakuje takiego trunku, to na zawsze zapisze się do menu jego preferowanych koktajli alkoholowych.

Dodaj komentarz