Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa realizowana przez firmę Locus Home jest nad wyraz atrakcyjna, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Inwestycja złożona jest z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od 65 m2 do 93 metrów kwadratowych. Wybrany z propozycji sprzedażowej dom na sprzedaż lipowa umiejscowiony jest w miejscu prezentującym się atrakcyjnie, lecz równocześnie też dopasowanym pod kątem rodzin z dziećmi.

Z tego względu jest tam wiele punktów usług. Dużym atutem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Samo umiejscowienie zaprezentowanego osiedla motywuje też do aktywności na wolnym powietrzu. To miejsca idealne na spacery, nordic walking albo jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika znajduje się od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd to 9 kilometrów. Oferowane budynki na takim osiedlu są energooszczędne, co zapewnia chociażby niższe koszty ogrzewania w porze zimowej.

Domy zbudowane są w technice tradycyjnej murowanej, z tworzyw, zapewniających idealną izolację cieplną i akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu znajdują się wszystkie ważne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Każdy z udostępnionych obiektów jest scharakteryzowany na witrynie www. Można też zapoznać się z galerią zdjęć i cenami. Kolejno, kiedy ktokolwiek się zdecyduje, to szczegóły ustala już z deweloperem. O wiele więcej osób zabiega o to, aby zamieszkać w zdrowych okolicznościach, dlatego nie jest czymś dziwnym, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotkała się z tak sporym zainteresowaniem. Domy w dobrej cenie i w atrakcyjnych warunkach są godne uwagi. Tym bardziej dla tych osób, które chcą zamieszkać dalej od centrum miasta i lubią Beskid Śląski. Z infrastrukturą w tej spokojnej okolicy nie będzie kłopotu.

Dodaj komentarz