Jak zaaranżować fajne urodziny? Balony to must have

Każdy z nas ma w ciągu roku jeden czarodziejski dzień. Mowa tu oczywiście o urodzinach. Jedni z nas obchodzą je niezmiernie hucznie, w trakcie gdy drudzy nie przywiązują do tego większej wagi. Co poniektórzy wolą obchodzić imieniny. Nieraz wynika to z tego, że obchodzenie kolejnych urodzin może przypominać nam, że czas upływa bardzo prędko. Natomiast na przyjęciach imieninowych, jak sama nazwa uwypukla, celebruje się to, iż dana osoba ma tak na imię (spis imienin wolno odkryć w kalendarzach czy w Internecie) i nikt nie skupia się na tym ile w danym dniu kończy lat.

Przyjęcie urodzinowe to przeważnie przywilej najmłodszych, inaczej dzieci oraz młodzieży. Rodzice aranżują, co raz to wymyślniejsze przyjęcia urodzinowe własnym latoroślom, na które wydają, co raz więcej pieniędzy. W dodatku widać, że rozpoczyna panować moda na organizowanie obszernych przyjęć urodzinowych, za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla pospolitych ludzi, jacy przez lata urodziny świętowali w skromnym gronie najbliższych znajomych, z tortem oraz innymi słodyczami, urodziny na kilkaset osób, do tego w pałacu czy innej luksusowej posiadłości są w stanie być dużą przesadą. Nie zapomnij też o balonach – girlanda balonowa. Czym było by przyjmowanie urodzinowe bez solenizanta. Jest on najważniejszą postacią imprezy. To dla niego goście stroją się oraz przygotowują, aby później na wieczornej (w większości wypadków) imprezie hucznie przywitać gwoździa programu.

Naturalnie każdy solenizant dba o to, aby goście byli usatysfakcjonowani oraz odpowiednio czuli się przez cały czas trwania przyjęcia. Nieraz zdarza się, że urodziny są klapą. Do tego mogą przyczynić się różne rzeczy i najdziwniejsze sytuacje, z reguły nie są nazbyt miłe. Wróćmy jednak do solenizanta. Każda narodowość ma swoje tradycje oraz zwyczaje związane z obchodzeniem urodzin. Jednak większość z nas ma szczegół łączny. Jest to tort i odśpiewanie tradycyjnej piosenki na cześć solenizanta.

Na torcie w większości wypadków stawiane są świeczki – oczywiście w takiej liczbie, ile lat kończy w urodziny. Solenizant w szeregu przypadków ubiera się w dosyć wyszukany bądź też nadzwyczaj widoczny strój, po to by wyróżniać. Czasami, najczęściej solenizantki, potrafią kilkakrotnie zmieniać strój – podczas jednego przyjęcia urodzinowego.

Dodaj komentarz