Miód nektarowo-spadziowy oraz lipowy – gdzie nabyć?

Miód nektarowo-spadziowy to specyficzny typ miodu, jaki łączy w sobie charakterystykę oraz zapach kwiatów i smak miodu spadziowego. Produkt ten uzyskiwany jest poprzez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (w pewnych sytuacjach do produkcji stosuje się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe wybitnie nieraz są traktowane jako te niegatunkowe. W rzeczywistości ten typ miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym.

Co więcej, stworzony przez nas miód nektarowo-spadziowy gwarantuje oszałamiające doznania smakowe i aromatyczne. Miód ten stosuje się niezmiernie wielokrotnie jako czynnik leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca i układy krążenia,

Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu ludzkiego, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy znamionuje się wysokim składem enzymów, które są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeżeli szukają Państwo pysznego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – uprzejmie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej pasieki.

Perfekcyjny miód w najmniejszej cenie, prosto z naszych uli – przetestuj miód nawłociowy! Stworzona przez nas pasieka proponuje Państwu pszczeli miód lipowy, który w całym miodowym segmencie uważany jest za niesłychanie rzadki oraz skomplikowany do zdobycia. Dzieje się tak, gdyż miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) pozyskiwany jest z drzew lipy, jakie w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeśli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach lub ewentualnie w niedostępnych punktach). Miód lipowy poza znakomitym smakiem i aromatem, oferuje wiele leczniczych właściwości.

To naturalnie dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, którymi pszczoły okraszają miód lipowy, towar ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie). Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest nadal jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą oraz przeziębieniem. Jeżeli poszukują Państwo pasieki, w której tworzony jest naturalny miód lipowy – uprzejmie zapraszamy do zakupu. Zapewniamy, że nasz miód lipowy rozwiąże wiele problemów z przeziębieniem i infekcjami, jednocześnie pokazując swoje wartości smakowe i aromatyczne.

Dodaj komentarz