Możliwość pobrania krwi w wyspecjalizowanym zespole gabinetów medycznych w Suchym Lesie

Opcja pobierania krwi w profesjonalnym ośrodku lekarskich na terenie Suchego Lasu to bardzo wygodna możliwość dla wielu pacjentów, szczególnie, że zwykle jest bazą do przeprowadzenia skrupulatnej diagnostyki. Jest to także kolejny punkt poświadczający o tym, że BLUMEDICA to miejsce, w jakim można sobie pozwolić na wielokierunkowe leczenie. Punkt Pobrań Diagnostyka Suchy Las otwarto w tym celu, aby pacjenci z Suchego Lasu a także z okolic mogli bez przeszkód wykonywać badania laboratoryjne.

Każde badanie krwi Suchy Las odbywa się w ramach współpracy z zakładem Diagnostyka Laboratoria Medyczne. W rezultacie, klienci mogą liczyć na krótki okres zrealizowania badań jak i mogą być pewni, że pozyskane odczyty okażą się wiarygodne. Placówka proponuje pacjentom możliwość zrobienia dużego zbioru badań laboratoryjnych. Zaliczają się do nich: morfologia krwi, posiew moczu i kału, ALP, specjalistyczne badania krwi, diagnozowanie chorób, TSH, wyznaczenie markerów nowotworowych, wyznaczanie grupy krwi, glukoza, czy diagnozowanie niedokrwistości.

Co więcej, można wykonać sporo pozostałych analiz, zależnie od faktu, co zleca opiekun medyczny. Sporym udogodnieniem pozostaje to, że wszystkie ze wskazanych analiz można realizować w ośrodku, kiedy jest się pod nadzorem konkretnego doktora. To przyspiesza leczenie. Punkt pobrań jest czynny w każdą środę, w wyznaczonych godzinach. Cennik za usługi komercyjne i nieodpłatne wyznaczony jest na witrynie internetowej ośrodka.

Wyniki badań dostępne są najczęściej tego samego dnia, pod wieczór. Pacjent może się z nimi obeznać po wejściu do specjalnie utworzonego panelu. Kolejno, może je pobrać oraz wydrukować jako dokument PDF. Można też odbierać wyniki w gabinecie lekarskim. Udostępnione badania przeprowadzane są w bezpiecznych okolicznościach. Mieszkańcy z Suchego Lasu opcję pobrania krwi w profesjonalnym ośrodku lekarskich BLUMEDICA bardzo chwalą.

Dodaj komentarz