Opcja wynajmu długoterminowego aut klasy premium z wypożyczalni Flix Cars

Opcja wynajmu długoterminowego aut luksusowych z wypożyczalni Flix Cars to wybrana z możliwości z jakich można korzystać obok wynajmu okazjonalnego i krótkoterminowego. Wybrane auto jak na przykład wynajem samochodu warszawa można wynająć w przedziale czasowym od 2 do 4 lat. Kwota za taki wynajem jest zawsze ustalana prywatnie z klientem. Zazwyczaj reguły wynajmu ustalone są po niedługiej rozmowie z klientem i poznaniu jego preferencji.

Kierowcy mają do wyboru luksusowe modele marek europejskich i amerykańskich w dowolnych wariantach nadwozia. W trakcie wynajmu długoterminowego mają zapewnioną kompletną opiekę: od ubezpieczenia, przez zmianę opon aż po naprawę. Wynajem długoterminowy polecany jest klientom, którzy nie mają zamiaru się angażować w kredyty albo w leasing. Nie muszą również martwić się wizytami u mechanika, przeglądami, a najem wybierają z opcją przedłużenia, jeśli tylko mają taką chęć. To komfortowa opcja użytkowania samochodu, bez obowiązku zakupu.

Odgórnie ustalona kwota za wynajem pozwoli zaplanować osobisty budżet albo koszty przedsiębiorstwa. Głównie z wynajmu długoterminowego korzystają przedsiębiorcy, dla których zakup paru samochodów firmowych mógłby być problematyczny.

Po zakończeniu umowy wynajmu mogą wymienić flotę na nowszą lub wykupić pojazdy. Wypożyczalnia zajmuje się kompletną obsługą aut służbowych, co jest komfortowe dla właścicieli przedsiębiorstw. Wynajem długoterminowy rekomendowany jest też klientom prywatnym, którzy preferują nowe auta, aczkolwiek nie chcą się wiązać długim zobowiązaniem finansowym.

Dostępne samochody są w dobrym stanie, technicznie sprawne i w pełni wyposażone. Auta można rezerwować przez witrynę w kilka minut, co jest komfortowe. Walory wynikające z wypożyczania aut ekskluzywnych to: możliwość skorzystania z pełnego ubezpieczenia, opcja wyboru samochodu zastępczego, wynajem od drzwi do drzwi, opcja przywiezienia auta na lotnisko Chopina albo na lotnisko Modlin oraz brak kaucji. Każdy, kto będzie potrzebować auta w ramach wynajmu długoterminowego lubkrótkoterminowego, powinien sprawdzić tę ofertę.

Dodaj komentarz