Podstawowe informacje na temat działania kancelarii zajmującej się upadłością konsumencką

Główne wiadomości w temacie funkcjonowania kancelarii jaka zajmuje się upadłością konsumencką jaką jest Kancelaria Upadłościowa warto poznawać, z uwagi na to, że można będzie przekonać się, czy odpowiada nam jej profil działalności. Każdy, kto się zgłasza do takiego punktu może być pewien, że wszystko będzie dostosowane do jego oczekiwań. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu prawa przeprowadzą proces upadłości skrupulatnie.

Zajmą się w takim razie zbieraniem dokumentów oraz sporządzaniem wniosku aż po całkowite oddłużenie zobowiązań finansowych klienta. Obsługiwani mogą być klienci z całego kraju, a na konsultacje można wybrać się do miast takich jak: Warszawa, Wrocław, Łódź a także Białystok. Upadłość można zgłosić już za 999 złotych, a płatność może być rozłożona na wygodne raty. Ze specjalistami prawa, pracującymi w kancelarii można skontaktować się dzwoniąc lub poprzez formularz, wybierając konsultację osobistą lub telefoniczną. Po zaprezentowaniu własnej sytuacji klient dowie się od specjalistów, jaki jest koszt upadłości konsumenckiej a także czy na przykład upadłość konsumencka 2020 może być ogłoszona bez majątku. Można także poznać precyzyjną cenę upadłości konsumenckiej.

Warto też uzupełnić swoje informacje, przeglądając bloga kancelarii na temat upadłości konsumenckiej. Pierwsza rozmowa jest bezpłatna a także niezobowiązująca. Upadłość konsumencka to redukcja albo całkowite umorzenie zobowiązań osoby fizycznej, nieprowadzącej firmy w wypadku zaistnienia niezawinionej niewypłacalności, jaka wprowadzono 31 marca 2009 roku do polskiego prawa upadłościowego i naprawczego. Dotychczas miała parę aktualizacji. 31 grudnia 2014 roku wprowadzona została nowelizacja upadłości konsumenckiej. W tej chwili, moc prawną ma ustawa z dnia 24 marca 2020 roku o zmienieniu ustawy – Prawo upadłościowe oraz niektórych innych ustaw, jakie wprowadzają przyszłościową liberalizację przesłanek. Obejmuje to luzowanie wymagań od pojawienia się których zależy ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Dodaj komentarz