Praktyczne główki fryzjerskie, będące pomocą w nauce fryzjerstwa

Jak wiadomo, trening czyni mistrza, dlatego hurtownia Progress udostępniła w katalogu sprzedażowym praktyczne główki fryzjerskie, będące pomocą w nauce sztuki fryzjerskiej. To akcesoria potrzebne, jeśli chodzi o nauczenie się różnych usług oraz strzyżeń. W katalogu dostępnych jest sporo modeli główek fryzjerskich. Na większości z nich można uczyć się czesać, farbować, modelować, nakręcać wałki albo strzyc. Do wyboru kupujących zostają główki fryzjerskie o różnych typach a także długościach włosów.

Sprzedawane główki fryzjerskie są bogatsze o proteiny, aby przypominały włosy naturalne. Są to włosy dłuższe, co pozwala się nauczyć większej ilości różnych koków. Należy jednak mieć na uwadze, że bądź co bądź włosy sztuczne będą zachowywały się w inny sposób pod wpływem temperatury aniżeli włosy naturalne.

Udostępnione są też główki fryzjerskie treningowe, naturalne, dedykowane do strzyżenia, stylizacji oraz farbowania. W hurtowni Progress można zaopatrzyć się w główki damskie oraz w główki męskie, z brodą albo bez zarostu. Główki fryzjerskie sztuczne z proteinami przeznaczone są do upięć i strzyżenia. Rozmiar włosów na modelach treningowych wynosi od piętnastu centymetrów w przypadku modeli męskich, do 70 centymetrów w wypadku modeli damskich. Główki do nauki fryzjerstwa można koloryzować oraz w dowolny sposób układać.

Mogą one posłużyć bardzo długo, jeśli tylko właściwie się o nie dba. Na stronie internetowej hurtowni można zaznajomić się z tym, jak zadbać o konkretne główki. Spory asortyment hurtowni pozwoli też zaopatrywać się w akcesoria takie jak: miseczki, pędzle, pelerynki, fartuchy, folie aluminiowe, rękawice do jednorazowego użycia, klipsy, klamry, wałki, papierki. Bez tego typu akcesoriów nie byłoby w końcu możliwe modelowanie fryzury, czy farbowanie. Można w takim razie posiadać asortyment do uczenia, ale i do standardowego funkcjonowania na terenie zakładu.

Dodaj komentarz