Profesjonalna marka szkoleniowa, nastawiona na przyszłościową efektywność pracy kursantów

Gamma to wyspecjalizowana marka szkoleniowa, nastawiona na dalszą produktywność pracy uczestników szkoleń. Sporym walorem wspomnianej firmy jest to, że obecnie kursy odbywają się także w trybie zdalnym albo mogą przyjąć formę hybrydową. Wiodąca problematyka szkoleń oscyluje wokół tematów takich jak: sprzedaż i obsługa klienta, efektywność osobista, szkolenia dla HR, przywództwo i zarządzanie, szkolenia dla administracji albo Team Building Edutainment.

Trenerzy, którzy tworzą tutaj zgrany zespół to specjaliści, którzy mogą chwalić się licznymi pochwałami. Wskazana firma szkoleniowa ma w dorobku dużo zrealizowanych szkoleń i sporo dobrych opinii. Myśl przewodnia firmy Gamma brzmi: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Definiuje ono w 100% podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych. Trenerzy w czasie każdego szkolenia nastawieni są na dostarczenie pozytywnej zmiany na poziomie: wskaźników biznesowych, wyników badań lub obserwowanej różnicy w postępowaniu uczestników.

Na początku każdy trener rozpoznaje wymagania uczestników oraz ich przełożonych, na bazie jakich zdefiniuje cele i czynności umożliwiające wdrożyć nowe kompetencje w praktykę zawodową. Ukierunkowanie szkoleniowców przekłada się na motywację kursantów oraz umożliwia osiągać zadowalające wyniki. Jeszcze przed rozpoczęciem projektu klientom zadaje się pytanie: „Po czym poznać, że uzyskaliśmy zamierzone efekty?”. Cele ułożone są w taki sposób, aby następnie można było z usatysfakcjonowaniem zaprezentować wyniki każdego projektu. Z metodyką pracy oraz wartościami Gamma można zaznajomić się na stronie www. Dodatkowo, na stronie zamieszczona została Strefa Wiedzy. Zawiera ona parę elementów: raporty HR, pigułki wiedzy, recenzje i biblioteki książek, a także materiały video. Content podzielony w określone podkategorie pomaga kursantom w optymalnym przyswojeniu wiedzy.

Dodaj komentarz