Profesjonalna szkoła językowa w Zabrzu

ACE to rzetelna szkoła językowa w Zabrzu, w jakiej na lekcje mogą uczęszczać zarówno najmłodsi, ale też dorośli. Zajęcia z języka angielskiego z jakimi można się zapoznać pod adresem https://ace.edu.pl/angielski-dla-doroslych są opracowane przez wykwalifikowanych lektorów oraz będą odpowiadały z góry przyjętym regułom.

Każdy, kto zdecyduje pobierać lekcje w tej akademii językowej bez wątpienia może liczyć na pokonanie barier komunikacyjnych. Imponujące efekty nauczania wynikają z nie tylko profesjonalnego przygotowania lektorów, ale również tego że podczas zajęć można spodziewać się przyjemnej atmosfery. Dzięki temu, kursanci bez obaw komunikują się po angielsku i sukcesywnie zdają egzaminy językowe. Sale zajęć są przestronne oraz innowacyjnie uposażone, co również sprzyja nauce. Dla uczących udostępnione są pomoce naukowe jakimi są tablice czy FunFloor.

Wykwalifikowana kadra wykorzystuje kreatywne rozwiązania, dzięki czemu nawet takie osoby, które mają małe bariery językowe są w większej mierze nastawione na uczenie się. Każda osoba, której zależy na rozwijaniu własnych umiejętności lingwistycznych musi zgłosić się w to miejsce. Wszechstronny pakiet kursów obejmuje między innymi kursy dla młodzieży, przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, czy też do zdawania matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Podczas lekcji zastosowana jest immersja językowa, gwarantująca pełne zanurzanie się w języku angielskim.

W obrębie propozycjo kursów z języka angielskiego można zapisać się na zajęcia indywidualne albo w grupie. Grupy językowe liczą do ośmiu osób, co jest dobre dla osób biorących udział w zajęciach. Za każdym razem grupa dostosowana jest pod kątem wieku oraz poziomu wiedzy. Dużą popularnością chwalą się również zajęcia dla studentów, jacy dzięki lekcjom z native speakerem mogą zdecydować się potem na staż albo stypendium za granicą, nie obawiając się braku znajomości języka na bardzo dobrym poziomie. Wszyscy uczniowie z każdej grupy mają też opcję pozyskania certyfikatów językowych.

Dodaj komentarz