Profesjonalna współpraca ze sprzedającymi, jak i nabywającymi nieruchomości

Rzetelna współpraca ze sprzedawcami, jak i nabywającymi nieruchomości to cecha rozpoznawcza Joanny Bogacz. Do wszystkich zleceniodawców specjalistka ukierunkowana jest indywidualnie, a więć można liczyć na to, że niczego nie ominie. Będzie zajmować się wszystkimi kwestiami formalnymi i dokładnie z tego jej dom na sprzedaż jest znane. Klienci biura cenią to, że wszystkie transakcje przebiegają bez przeszkód.

Wszechstronna pomoc dopasowana jest standardami do tego, co daje niemałe korzyści. Reguły współpracy są dla zleceniodawców od początku jasne, a wystosowany zorganizowany harmonogram działań ukazuje, że specjalistka świetnie ma pojęcie, na czym musi się skoncentrować, aby przyspieszać transakcję zakupu lub sprzedaży. W trakcie pierwszej konsultacji pośredniczka do spraw nieruchomości analizuje potrzeby klientów i dba o to, aby mogli oni poczuć wsparcie na każdym z etapów współpracy.

Dotychczas Joanna Bogacz zrealizowała ponad trzysta transakcji. O własnym doświadczeniu oraz o trendach na rynku nieruchomości mówi ona na swoim kanale w social mediach „Merytorycznie o nieruchomościach”. Ze specjalistką podpisana jest umowa na wyłączność, co gwarantuje 100% zaangażowanie pośredniczki w poszukiwanie kupca albo najemcy. Ekspertka ma świadomość, w jaki sposób zyskać klientów i stosuje do tego przetestowane narzędzia.

Proces sprzedaży lub kupna nieruchomości wiąże się z załatwieniem kwestii formalnych oraz spraw administracyjnych oraz z kompletowaniem licznych dokumentów. Przy umowie na wyłączność doradca przeprowadza całą procedurę, od przygotowania nieruchomości po znalezienie pewnego kupca i przygotowanie dokumentów do transakcji. Zleceniodawcy mają też zapewnienie o tym, że nieruchomość będzie sprzedana po cenie rynkowej. Ekspertka zabiega o zachowanie wysokich standardów w obsłudze, kierując się doświadczeniem zawodowym. W przypadku sprzedaży, jak i kupna nieruchomości wyjaśnia na bieżąco wątpliwości.

Dodaj komentarz