Profesjonalne wyjazdy rehabilitacyjne w Odessie

Kompleksowo przygotowana oferta turnusów rehabilitacyjnych w Odessie zachęca osoby które zmagają się z przeróżnymi chorobami, by decydować się na kurację w Kujalniku. Na stronie WyjazdyPoZdrowie wskazane są daty turnusów wraz z kosztami. Każdy pobyt jest również dokładnie scharakteryzowany. W pierwszym dniu pobytu kuracjusz po dostarczeniu dokumentacji medycznej poddany jest wstępnej konsultacji. Na takiej bazie wyznacza się dla niego zabiegi lecznicze.

Na dodatek, każdy uczestnik rehabilitacji wpisany jest na kurację wodą mineralną Miłosierny Samarytanin. Kuracjusze mogą oczekiwać całodobowej opieki personelu medycznego oraz dedykowanego opiekuna. Pobyty trwają 8 dni albo 15 dni. Naturalne błoto używane do zabiegów to silna substancja, działająca na zasadzie podobnej jak leki hormonalne lub antybiotyki. Kuyalnika nie ma żadnych substancji niebezpiecznych, co także jest nad wyraz ważne. Lecznicze błoto oddziałuje kompleksowowo na organizm. Przede wszystkim, oddziałuje pozytywnie na: krążenie, przemianę materii, oddychanie. Wykazuje też działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz antyuczuleniowe.

Turnusy rehabilitacyjne odessa cenione są też ze względu na to, że nad wyraz dobrze wpływają na całą odporność organizmu. Zabiegi z jakich korzystają kuracjusze to: okłady z błota Kujalnickiego, kąpiele solankowe, zabiegi fizjoterapeutyczne, trakcje podwodne oraz kąpiele gazowe i borowinowe. Prozdrowotne błoto z Limanu Kujalnik ma unikalne właściwości. Ulepsza krążenie krwi, poprawia krążenie limfy, minimalizuje odczucia bólowe, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, relaksuje i zagrzewa uszkodzone nerwy i komórki. Jest szybko pochłaniane przez skórę, doskonale działa na uszkodzoną strukturę kości i chrząstki. Mogą wobec tego się one naturalnie zregenerować, dzięki błotnym aplikacjom. Pacjenci zmagający się z chorobami takimi jak: schorzenia układu mięśniowo – szkieletowego, choroby układu nerwowego, schorzenia naczyniowe kończyn górnych i dolnych, choroby skóry, choroby kobiece i urologiczne mogą też korzystać z zabiegów dodatkowych: pneumopressingu oraz specjalistycznych masaży. Wszystkie zabiegi, wraz ze wskazaniami i przeciwwskazaniami podane są na witrynie ośrodka.

Dodaj komentarz