Rzetelne podejście odnośnie zleceń klientów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego

Rzetelne ukierunkowanie odnośnie spraw interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego to idealna wizytówka wskazanego miejsca. Interesanci mogą oczekiwać na kompleksową poradę prawniczą a także przedstawicielstwo w obszarze spraw: cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, czy z zakresu prawa pracy. Adwokat Zabrze świadczy pomoc zarówno wobec klientów prywatnych, ale też wobec przedsiębiorców. Świadczenia oferowane są na Śląsku – przed wszystkimi sądami oraz różnymi instytucjami. Jeśli natomiast zleceniodawcy tego będą oczekiwać, to mają okazję też liczyć na wsparcie na terenie całej Polski.

Wiodącą specjalizacją zaprezentowanego doktora nauk prawniczych są sprawy powiązane z darowiznami. Zleceniodawcy mogą zgłosić się w kwestiach takich jak: zawarcie umowy darowizny, zabezpieczanie interesów obu stron, czy reprezentowanie klientów w wypadku niedomówień powiązanych z odwołaniem darowizny zarówno po stronie darczyńcy, jak i przyjmującego darowiznę. Kancelaria adwokata Szymona Solarskiego ma również duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów korporacyjnych. Realizowane są na przykład sprawy w obrębie: due diligence, doradztwa inwestycyjnego lub bieżącego poradnictwa prawnego w licznych dyscyplinach, w tym też w nowych technologiach. Doktor Szymon Solarski utworzył otoczenie prawne dla wprowadzenia na rynek prawniczy tematycznych aplikacji mobilnych.

Okazują się one niezbędne chociażby w proponowaniu usług prawniczych drogą elektroniczną albo w tworzeniu mechanizmów prawnych funkcjonowania sklepów online. Adwokat Szymon Solarski posiada specjalizację również w temacie ochrony danych osobowych, albo w reprezentowaniu zleceniodawców przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Dlatego, biznesmeni, którzy decydują się na współpracowanie ze wskazanym adwokatem mogą mieć pewność, że ich firmy będą stuprocentowo zabezpieczone pod kątem prawnym.

Dodaj komentarz