Simsy nadal słynne – z jakiego powodu?

Wielbiciele atrakcyjnej gry strategiczno – symulacyjnej zapewne z niecierpliwością czekali na następną jej część. Trzecia część kultowej na całym świecie generacji Simów jest pełna oryginalnych możliwości, jakie zachwycą wszelkich graczy. Od tej pory bowiem grając w Simów możemy między innymi poruszać się po całym mieście, można również tak kierować komponowane postacie, aby odwiedzały bibliotekę, siłownię czy księgarnie. Swobodne poruszanie się Simów jest bez wątpienia najogromniejszą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Dzisiaj grając w „The Sims 4” jesteśmy w stanie także nawiązywać różnorodne znajomości, co wydaje się niezwykle interesującym rozwiązaniem. To niemniej jednak nie koniec nowości, jakie przygotowali dla nas twórcy. „The Sims 4” to też całkowicie pionierskie aplikacje, dzięki jakim jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na stronie internetowej the sims 4 download. Gra wzbogacona została bo w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dość interesujące i nadzwyczaj rozbudowane narzędzie, dzięki któremu gracze mogą dość szczegółowo określać wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie więc nazywać Simów, zmieniać ich rysy twarzy, zrobić niesamowity makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Sprawdź sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, gdyż każdy chce, aby to jego postać była tym doskonałym Simem. Oprócz kreatora konstruowania postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on też prawidłowo rozbudowany, a i proponuje dużo możliwości.

Dzięki tej aplikacji wolno bo samodzielnie dobierać oraz zmieniać dokładnie wszystko. Śmiało można wobec tego wybierać ukochane odcienie, decydować o stylu mebli czy o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak oraz wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część legendarnej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Należałoby także zanotować, iż w tej edycji Simów pojawiają się także nowatorskie opcje, jakie zostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (między innymi do drugiej części gry).

Dodaj komentarz