Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci ze schorzeniami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnostyka, a o ile to konieczne, chorzy poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog operacji, jakim można się poddać opublikowany jest na stronie placówki. Można przeczytać, jak przebiega urologia, zobaczyć dane do kontaktu oraz zarejestrować się na pierwszą wizytę. Doktor wykonuje kompletny zakres terapii schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych.

Pełna diagnostyka rozszerzona jest każdorazowo o badanie USG. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma imponujące wykształcenie i ciągle dokształca się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można wobec tego spodziewać się, że czynności medyczne będzie realizować na wysokim poziomie. Wyróżnia go również indywidualne nastawienie do wszystkich pacjentów. Przed podejmowaniem konkretnych kroków medycznych obeznaje się z historią choroby danej osoby. Całościowe nastawienie sprawia, że chorzy prędzej cieszą się zdrowiem albo łagodniej przejdą przez objawy schorzenia. W czasie długoletniej praktyki klinicznej udoskonalił techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i tradycyjne. Przeszedł również szkolenie z obszaru USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w pełni ufać.

Dodaj komentarz