Stuprocentowa radość ze spożywania kawy

Stuprocentowa uciecha z picia kawy jest zapewniona, podczas gdy kupi się Ekspres Jura, czyli automatyczny ekspres ciśnieniowy. Wywodzące się ze Szwajcarii ekspresy, jakie można zamówić w sklepie Broda wyróżniają się perfekcyjną wartością użytkową. Konkretne modele opracowane są na podstawie unowocześnionych technik, w efekcie można de facto odczuć, że posmak kawy znacząco odróżnia się od takiej, jaka robiona jest w standardowych okolicznościach albo przy zastosowaniu innego ekspresu. W modelach podanych ekspresów wszystko zostało obmyślone precyzyjnie: prosta obsługa wyświetlacza z tekstem, wykorzystanie pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii, łatwy sposób obsługiwania całego ekspresu. Panel programowania jest opracowany w oparciu o nowoczesne standardy, jakie wręcz można uznać za pionierskie. Wystarczy więc tylko parę ruchów, aby móc cieszyć się kawą tak {dobrą|smaczą|smakowitą jak z dłoni zawodowego baristy. Można przyszykować aż sześć rodzajów kw, świeżych, subtelnych i o niezwykłym zapachu. Ziarenka kawy zmielone są wręcz natychmiastowo, ze względu na zastosowanie doskonałych kątów cięcia.

Espresso o bardzo dobrym smaku można pozyskać, ze względu na zastosowanie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. Innowacyjna technika optymalizuje czas wydobywania tego co najlepsze, tłocząc wrzącą wodę przez zmieloną kawę w prędkich sekwencjach. W rezultacie, z całej gramatury pomielonej kawy można otrzymać pełnię smaku i zapachu.

W ekspresach Jura wykorzystywany jest również Inteligentny System Wody z automatycznym czujnikiem filtra. Filtr CLARIS ochrania ekspres automatyczny przed osadem z kamienia oraz wytrąci z wody substancje, jakie mogą wpływać negatywnie na jej posmak i zapach. Jako, że filtr działa zgodnie z zasadą przepływania grawitacyjnego, w każdej sytuacji filtruje jedynie taką ilość wody, jaka jest potrzebna do zrobienia wybranej przez użytkownika ekspresu kawy. Czyszczenie unowocześnionego ekspresu jest równie nieskomplikowane jak przyrządzanie kawy. Wystarczy nacisnąć właściwy przycisk, żeby włączyć zintegrowane moduły do płukania oraz wyczyszczenia.

Dodaj komentarz