Techniki terapii stosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja

Metody rehabilitacji zastosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja to pewne sposoby, jakie pomagają pacjentom radzić sobie z chorobami jakimi są https://twoja-rehabilitacja.pl w efekcie pacjenci czują, że są pod dobrą opieką. Rehabilitanci posiadają wszechstronne kwalifikacje, aby móc stosować do konkretnych chorób: terapię manualną, metodę NDT – Bobath, metodę IBITA Bobath, metodę PNF dla dorosłych, metodę PNF dla dzieci, klawiterapię, Kinesiology Taping, masaże o różnym przeznaczeniu, miodoterapię, gimnastykę korekcyjną, gimnastykę leczniczą, kinezyterapię, terapię narzędziową, medyczny trening personalny, trójpłaszczyznową manualną terapię stóp, a także przeróżne techniki osteopatyczne. Każda z technik opisana jest na witrynie www, wobec czego pacjenci w krótkim czasie mogą doinformować się, z czego mogą skorzystać i na czym konkretne zabiegi opierają się.

Z tego powodu opłaca zapisać się na pierwsze spotkanie, gdy precyzyjnie scharakteryzowany będzie stan chorego, a technika rehabilitacji dostosowana będzie na sposób indywidualny. Dobrze będzie na pierwszą wizytę wziąć ze sobą najważniejsze dokumenty oraz wyniki badań. Rehabilitant wysłucha dokładnie i będzie zamierzał dotrzeć do genezy dolegliwości. Co istotne, skupi się też na tym, aby przed wyznaczeniem ćwiczeń poddawać pacjenta specjalnym testom, o ile powstanie taka konieczność.

Na pierwszej konsultacji warto więc zaprezentować własną historię jak najdokładniej. Z terapii mogą skorzystać już niemowlęta, jak i seniorzy. Poza wykwalifikowanymi fizjoterapeutami w ośrodku zatrudnieni są trenerzy personalni i dietetycy. Team ekspertów bez przerwy podwyższa kompetencje, aby chorym proponować świadczenia na wysokim poziomie i pomagać im w radzeniu sobie z chorobą. Dzięki temu polepsza się nie tylko stan zdrowotny, ale też jakość życia tych osób. Jest to coś, czego nie można bagatelizować.

Dodaj komentarz