Umieszczenie wszystkich procesów biznesowych w jednym punkcie

Przechowywanie wszystkich procesów biznesowych w jednym miejscu jest umożliwione, podczas gdy przedsiębiorca nawiązuje współpracę z firmą Sente. W rezultacie, decydując się na it dla handlu można oczekiwać krótkiego czasu realizacji wszystkich zamówień, krótszego czasu obsługi stałego klienta, jak i wzrostu sprzedaży w kanale ecommerce. Świadczenia dostępne dla zleceniodawców to: projektowanie i wdrażanie rozwiązań ERP, sprawdzania stanów magazynowych a także CRM, rozwijanie rozwiązań IT, doradztwo, integracja systemów a także Sente Cloud.

Wszystko zrealizowane jest na podstawie autorskiego systemu podanej firmy, jakim jest Teneum. Oprogramowanie dla działów handlowych wyraźnie podwyższa ich potencjał sprzedaży. Zintegrować można bowiem wszystkie kanały sprzedaży takie jak: platformy internetowe, sklepy stacjonarne, telecentra, marketplace oraz sprzedaż bezpośrednią. Metody zawsze będą dopasowane do klienta biznesowego. To gwarantuje klientom zgodne standardy obsługi i zasady sprzedaży.

System ERP gromadzi informacje związane z magazynami, zaopatrzeniem, dystrybucją oraz realizowaniem zleceń. To z kolei pozwoli szybko reagować na wymagania zleceniodawców. Opłaca się zaznajomić się z przykładowymi realizacjami na witrynie internetowej Sente aby nabrać przekonania, że opłaca się takiej marce ufać. Sente do określonych działań używa własnoręcznie stworzonego systemu Teneum.

Wpływa on na przewagę w mocno zmieniającym się środowisku biznesowym. Nad każdą z firm zdecydowaną na współpracę czuwa dedykowany zespół. Dokładne obszary uzależnione są od bieżących celów biznesowych zleceniodawcy. Elastyczne reguły współpracy są cenione przez zleceniodawców. Prywatna technologia tworzenia aplikacji biznesowych jest tym, co wskazuje iż określona marka zabiega o to, co ma do zaproponowania. Wystarczy uzupełnić informacje o firmie oraz podkreślić, w jakich obszarach szuka się współpracy.

Dodaj komentarz