Wózki paletowe wykonane na podstawie nowych technologii

Wózki paletowe wykonane na podstawie nowoczesnych technologii oferuje firma MDE – Lifts. Ułatwią one tradycyjne załadowanie i rozładowanie ciężarówek. W tym celu bardzo dobrze sprawdzi się wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy. Urządzenie takie jest w stanie załadować palety do ciężarówki lub do busa, podnosząc ładunek z ziemi, a kolejno samodzielnie się unosić i kierując do środka, by umieścić palety w podanym miejscu. Jeśli zaś wózek jest pusty to działając jako winda mobilna może sam przedostawać się do wnętrza ciężarówki albo busa, żeby zabrać stamtąd palety i później rozładować je na zewnątrz.

Kompleksowo działające urządzenia jakimi są https://www.mde-lifts.pl/ sprawdzają się w takim razie w każdym magazynie albo hali produkcyjnej do jakich zostaną zakupione. Pracownicy zajmujący się załadunkiem albo rozładunkiem towarów będą także odciążeni, ponieważ jedyne, co im zostanie, to sterować urządzeniem. Wózek paletowy mobilny będzie za nich wykonywać zadania powiązane z podnoszeniem i przenoszeniem towaru.

Użyteczne urządzenie można przystosować do dowolnego samochodu. Mogą to być pojazdy z niższym podwoziem, ale też te, w jakich podwozie jest wysoko zawieszone. Wózek można dowolnie wyregulować, dlatego jest to umożliwione. Zależnie od tego, jak rozbudowana jest firma klienta, można kupić jeden wózek albo zdecydować się na zakup paru modeli. Półelektryczne wózki podnośnikowe usprawniają czynności związane z przemieszczeniem palet z miejsca na miejsce. To idealne uproszczenie przy większych obciążeniach.

Jedno urządzenie pracujące na licznych pojazdach to idealne rozwiązanie, jakie zastępuje tradycyjne paleciaki. Wózek można dopasować do innych pojazdów, gdy pojazd główny zepsuje się. Korzystanie z urządzenia redukuje na dodatek koszt paliwa. Na witrynie przedsiębiorstwa podane są dokładnie parametry techniczne wózka, co pozwoli o wiele bardziej przekonać się do skorzystania z takiego wyjścia. Klienci mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, ilość cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową oraz sposób ładowania i nabrać przekonania, jak bardzo rewolucyjne jest to rozwiązanie.

Dodaj komentarz