Zakres zestawów świadczeń, jakie oferuje marka Fotobu.pl

Skład zestawów usług, jakie oferuje marka Fotobu.pl jest bardzo dokładnie określony, wzbudzający zainteresowanie odbiorców a także ściśle przedstawiony na witrynie online marki. Tuż obok także wyznaczona jest cena, co pozwala klientom szybciej podjąć decyzję na co się decydować. Współpraca z firmą też odbywa się na prostych zasadach. Wystarczy zapoznać się z fotolustro, dopytać o wolne terminy, wtedy gdy zaplanujemy naszą uroczystość, omówić szczegóły z pracownikami kreatywnej firmy zajmującej się obsługą eventów oraz… przyszykować się na idealną zabawę w otoczeniu najwyższej jakości, ciekawych gadżetów.

Dla zainteresowanych dostępne są zestawy: Max, Premium, Standard i Basic. W zestawie Max uwzględniono: rozstawienie fotobudki od rozpoczęcia uroczystości do {północy|godziny 24:00), nielimitowaną liczbę fotografii, śmieszne dodatki, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, wsparcie pracowników podczas zabawy, utworzenie prywatnej galerii www a także otrzymanie DVD z fotografiami. Pakiet Premium obejmuje: 4 godziny intensywnej zabawy, nielimitowaną ilość fotografii, wywołujące uśmiech akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, towarzystwo animatorów w trakcie zabaw, utworzenie prywatnej galerii www oraz uzyskanie DVD ze zdjęciami.

Zleceniodawcy decydujący się na pakiet Standard mogą oczekiwać na 3 godziny frajdy, a także: nielimitowaną liczbę fotografii, wywołujące uśmiech akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, towarzystwo animatorów w trakcie zabaw, stworzenie prywatnej galerii online oraz uzyskanie DVD z fotografiami dla gości biorących udział w zabawach. Pakiet podstawowy zawiera: 2 godziny zabaw oraz resztę opcji z pakietów bardziej rozbudowanych godzinowych. Niezależnie więc od tego, na jaki ktoś decyduje się zestaw, może oczekiwać świetnej zabawy i tego, że biesiadnicy będą pod wrażeniem. Różni się tylko czas wyznaczony na skorzystanie z fotolustra.

Dodaj komentarz