Zapisy umowy podpisywanej z wypożyczalnią aut CarSprint

Kwestie szczegółowe umowy zawieranej z wypożyczalnią samochodów CarSprint są zrozumiałe od pierwszych chwil podpisania umowy, wobec czego zleceniodawcy z chęcią zdecydowani są na współpracę dokładnie z taką firmą. Kiedy natomiast jakikolwiek kierowca ma pytania odnośnie oferty, to w każdej chwili może skontaktować się z pracownikami firmy. Ceny, jakie obowiązują w carsprint.pl dotyczą konkretnego modelu samochodu, zawierają pełne ubezpieczenie OC/AC/NW, wraz z nielimitowanymi kilometrami. Klienci, którzy wynajmują auta powyżej szesnastu dni mogą liczyć na indywidualny cennik. Wszystkie opłaty opierają się na podatku 23%. Każda kwota podawana jest za 24 h wypożyczenia. Za usługę wynajmu można zapłacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro a także w angielskich funtach. Jest to szczególnie wygodne dla kierowców z zagranicy, którzy nie muszą martwić się dysponowaniem gotówką, podczas gdy korzystają ze świadczeń firmy i pojazd po przylocie do Polski jest dla nich podstawiony na lotnisko.

Jeśli jest taka potrzeba, to w cenie wynajmu otrzyma się fotelik dla malucha bezpłatnie, z czego często korzystają urlopowicze. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład floty CarSprint mają klimatyzację. Na stronie internetowej wypożyczalni można zapoznać się z udostępnionymi modelami samochodów, opłatami oraz ich szczegółowym opisem. W efekcie klienci mogą oczekiwać, że dostaną pojazd dostosowany do ich wymagań.

Na witrynie wypożyczalni podane są także bieżące rabaty dla klientów a także dane kontaktowe. Można więc od razu sprawdzić, co jest warte uwagi oraz skontaktować się z pracownikami, aby wypożyczyć samochód osobowy lub dostawczy. Na satysfakcję z usługi wpływają dodatkowo czynniki jakimi są: wysprzątane auto, możliwość założenia fotelików dla najmłodszych, najmniej formalności podczas załatwienia wynajmu, zastosowanie w pojazdach funkcjonalnej nawigacji GPS oraz przeprowadzany cyklicznie serwis wynajmowanych aut.

Dodaj komentarz